ETT AV SVERIGES STÖRSTA TRYCKERIER
FINNS I VÄSTERÅS

Mälarstaden utan gränser!

VI LÖSER ALLA DINA
TRYCKSAKSBEHOV.

ÅTTA.45 TRYCKERI är ett av Sveriges största och mest framgångsrika tryckeriföretag. Våra kunder är allt från lokala företag till globala koncerner och vi erbjuder alla former av tryckuppdrag.

Åtta45 tryckeri
Om du behöver hjälp med tryckoriginal så har vi en ateljé, fotograf och fotostudio. Vår logistikavdelning är proffs på adressering, kuvertering, inplastning och portooptimering.

VAD KAN VI HJÄLPA DIG MED?
Vi trycker allt från kataloger, tidskrifter, broschyrer, DM/DR, visitkort, förpackningar, flyers, foldrar, affischer, visitkort, vykort, broschyrer, kataloger, block, kuvert, kalender eller mappar – oavsett vad du behöver så producerar vi det.

Välkommen till ett modernt tryckeri.

KONTAKTA OSS IDAG:

Sara V-Sjöberg

Sara V-Sjöberg

Säljare

sara.v.sjoberg@atta45.se

08-553 348 83

070-301 36 55

Anders Venäläinen

Anders Venäläinen

Säljare

anders.venalainen@atta45.se

08-553 348 27

070-216 79 33

Dennis Ejnarsson

Dennis Ejnarsson

Säljare

dennis.ejnarsson@atta45.se

070-345 44 91

Roger Wenngren

Roger Wenngren

Säljare

roger.wenngren@atta45.se

021-177 063

070-491 70 54

Johnny Forsberg

Johnny Forsberg

Säljare

johnny.forsberg@atta45.se

021-81 55 28

073-684 46 08

Per-Ola Ericsson

Per-Ola Ericsson

Projektledare

per-ola.ericsson@atta45.se

021-81 55 23

073-355 02 03

Magnus Sannemalm

Magnus Sannemalm

Projektledare

magnus.sannemalm@atta45.se

021-30 44 65

070-399 79 55

Carina Ekstedt

Carina Ekstedt

Formgivare

carina.ekstedt@atta45.se

021-30 44 80

070-325 11 06

Anna Werne Ejnarsson

Anna Werne Ejnarsson

Projektledare

anna.werne.ejnarsson@atta45.se

073-684 46 12

NYA ICC-
PROFILER!

Tryck här för att ladda hem.

LÄMNA MATERIAL
TILL TRYCK!

Länk till kundcenter.

LEDIGA TJÄNSTER

NYHETER & KUNSKAP

Läs om vad som händer i tryck och designvärlden.

I JUL STÖDJER VI
BARNCANCERFONDEN

Publicerad

BRANSCHKOLL GER FLIPPTRYCK.SE
TUMMEN UPP!

Publicerad

ICA MINNS 100 ÅR AV VERKSAMHET I PRISADE NOSTALGIMAGASIN

Publicerad