ETT AV SVERIGES STÖRSTA TRYCKERIER
FINNS I FALUN

Välkommen till ett modernt tryckeri

VI LÖSER ALLA DINA
TRYCKSAKSBEHOV.

ÅTTA.45 TRYCKERI är ett av Sveriges största och mest framgångsrika tryckeriföretag. Våra kunder är allt från lokala företag till globala koncerner och vi erbjuder alla former av tryckuppdrag.

Åtta45 tryckeri
Om du behöver hjälp med tryckoriginal så har vi en ateljé, fotograf och fotostudio. Vår logistikavdelning är proffs på adressering, kuvertering, inplastning och portooptimering.

VAD KAN VI HJÄLPA DIG MED?
Vi trycker allt från kataloger, tidskrifter, broschyrer, DM/DR, visitkort, förpackningar, flyers, foldrar, affischer, visitkort, vykort, broschyrer, kataloger, block, kuvert, kalender eller mappar – oavsett vad du behöver så producerar vi det.

Välkommen till ett modernt tryckeri.

KONTAKTA OSS IDAG:

Johan Boberg

Johan Boberg

johan.boberg@atta45.se

023-792 901

070-521 25 62

Tommy Jansson

Tommy Jansson

tommy.jansson@atta45.se

070-984 98 55

Anders Näslund

Anders Näslund

anders.naslund@atta45.se

023-792 916

070-631 40 07

Andreas Johansson

Andreas Johansson

andreas.johansson@atta45.se

023-792 933

070-568 70 35

Dennis Ejnarsson

Dennis Ejnarsson

dennis.ejnarsson@atta45.se

070-345 44 91

Douglas Hamilton

Douglas Hamilton

douglas.hamilton@atta45.se

073-395 95 95

Anders Boberg

Anders Boberg

anders.boberg@atta45.se

023-792 902

070-590 80 79

Anna Werne Ejnarsson

Anna Werne Ejnarsson

anna.werne.ejnarsson@atta45.se

073-684 46 12

Catharina Olsson

Catharina Olsson

catharina.olsson@atta45.se

023-792 913

076-677 49 13

Lotta Molander

Lotta Molander

lotta.molander@atta45.se

070-984 98 58

Marie Allvin

Marie Allvin

marie.allvin@atta45.se

070-325 02 94

Suzanne Ekman

Suzanne Ekman

suzanne.ekman@atta45.se

023-792 931

076-677 69 31

Ulrika Boberg

Ulrika Boberg

ulrika.boberg@atta45.se

023-792 911

070-560 02 34

LÄMNA ORIGINAL OCH MATERIAL HÄR.

Tryck här för att skicka dina filer säkert och krypterat.

LADDA HEM
ICC-PROFILER

Bestruket papper.

LADDA HEM
ICC-PROFILER

Obestruket papper.

Varför Black Friday?
VI INTRODUCERAR COLORFUL FRIDAY!

Publicerad

MÖT OSS PÅ RIVAL OCH INHOUSEDAGEN

Publicerad

SÖKES: EFTERBEHANDLING TILL VÅRT DIGITALTRYCK

Publicerad